ŚLEDŹ NAS NA:
facebook NinjaSeries
instagram NinjaSeries
YouTube NinjaSeries
Language:

Aktualności

Ninja Series – WIDOWISKO JAKIEGO JESZCZE W POLSCE NIE BYŁO!

Nowy wymiar zawodów sportowych - Ninja Series

Ninja Series to cykl zawodów sportowych, w których uczestnicy muszą pokonać tor składający się z przeróżnych przeszkód.

Znajdziemy równoważnie, czy skoki między drążkami. Będziemy również latać samym z drążkiem czy przechodzić po cliffhangerze. Rozmaite wyzwania fizyczne na różnych płaszczyznach, a wszystko to w mega widowiskowej scenerii gamingowej. Oprócz tego, będzie również kilka nowości, ale tych nie zdradzimy do samego końca – to trzeba zobaczyć na własne oczy.

Zasady są proste: 1 tor, 1 zawodnik i 1 podejście do każdej z przeszkód – trzeba postawić wszystko na jedną kartę.

Najbliższa edycja: Ninja Series – The Cosmic Adventure odbędzie się pod Warszawą już 19 i 20 marca br. w nowoczesnym Centrum Sportu w Błoniu.

Tor, grafiki znajdujące się za przeszkodami, światła i specjalnie przygotowana muzyka będą imitowały grę strategiczno-przygodową, podczas której każdy z zawodników będzie tworzył swoją własną historię – właśnie to czyni te zawody tak wyjątkowymi i emocjonującymi.

Emocje, które i tak będą już sięgać zenitu, podkręcać będą trudniejsze odnogi toru, które każdy z zawodników może wybrać aby zdobyć EXTRA LIFE. Zdobycie EXTRA LIFE pozwala na  wrócenie do ostatniego zaliczonego punktu kontrolnego, a nie na sam początek toru. Bonus w postaci jednego EXTRA LIFE utrzymany do mety zdejmuje z czasu 30 sek.

Ogromną nowością na skalę całej Polski będzie STREAMING prowadzony w czasie zawodów, zarówno w sobotę jak i niedzielę. Kamery rozłożone na całej długości toru pozwolą kibicom, którzy nie będą mogli pojawić się na miejscu, oglądać zmagania NA ŻYWO.
Kibice zebrani na trybunach oraz przed ekranami będą śledzić poczynania uczestników, które dodatkowo będą komentowane przez prowadzących.

Dodatkowo, w przeszklonej sali tuż obok hali stanie studio, w którym prowadzący będą przeprowadzali wywiady z zawodnikami przed lub tuż po ich starcie.

Na widowiskowość  Ninja Series składa się wiele elementów, zarówno na torze, jak i poza nim. Każdy element jest dokładnie zaplanowany, tak aby zapewnić kibicom jak najwyższy poziom emocji.

 

Dla najlepszych zawodników  szykujemy specjalne statuetki w formie samurajskiego miecza oraz nagrody finansowe:

- 1000zł dla zawodnika, który z najlepszym czasem ukończy cały tor

- 500zł dla najlepszego zawodnika, który ukończy cały tor zdobywając przy tym wszystkie EXTRA LIFE i utrzyma je do mety

- 300 zł + statuetka dla zawodnika, który wygra SKILL EVENTU

 

Główne zawody poprzedzał będzie Międzyszkolny Turniej Ninja Series, w którym weźmie udział ok. 1300 dzieci z okolicznych szkół. Dla wszystkich uczestników przewidziane są pamiątkowe upominki przygotowywane przez firmę ALGRAF.

 

Trybuny w Centrum Sportu w Błoniu są na tyle obszerne, że pomieszczą wielu kibiców, dlatego jeżeli i Ty chcesz NA ŻYWO obejrzeć prawdziwe Igrzyska Ninja - Wbijaj. Będzie się działo. #ŁADUJTO

 

Nasi partnerzy:

- Centrum Treningowe OSPRO

- Centrum Sportu w Błoniu

- Powiat Warszawski Zachodni

- Cukiernia Jarzyna

- Eveline

- Portal informacyjny Przeszkodowo

- ALGRAF

 

WYZWANIE DLA KAŻDEGO.

Rozpocznij ekscytującą podróż w świecie sportu z ligą Ninja Series! Zarejestruj się już dziś, by odkryć i wyzwolić w sobie zwinność i siłę prawdziwego Ninja. Czekają na Ciebie wyzwania, które przetestują Twoje umiejętności na każdym kroku. Nie przegap szansy na sportową przygodę życia!

Zapisy niebawem
PRZYGOTUJ SIĘ NA EMOCJE.

Twoją bramą do świata niezapomnianych wrażeń i ekscytujących wyzwań. Nasza liga gwarantuje nie tylko adrenalinę na najwyższym poziomie, ale także możliwość rozwoju osobistego, zdobywania nowych umiejętności i przekraczania własnych barier.

Wydarzenia
SPRAWDŹ SWOJE MOŻLIWOŚCI.

W Ninja Series każdy krok naprzód jest ważny, a Twoje osiągnięcia są dokładnie rejestrowane w naszym systemie. Teraz możesz łatwo sprawdzić, gdzie aktualnie się znajdujesz w tabeli ligowej, porównać swoje wyniki z innymi uczestnikami i zobaczyć, jakie postępy poczyniłeś

Tabela wyników