ŚLEDŹ NAS NA:
facebook NinjaSeries
instagram NinjaSeries
YouTube NinjaSeries
Language:

Ninja Series Regionals

Ninja Series Regionals

Ninja Series Regionals są zawodami regionalnymi odbywającymi się w różnych częściach Polski i Europy. Poziom trudności torów jest obniżony względem Ligi Ninja Series. Zawody te cieszą się popularnością szczególnie wśród początkujących adeptów Ninja, którzy mogą spróbować swoich sił i poprawić swoje umiejętności przed wejściem na wyższy poziom.

Ninja Series Regionals to idealna okazja dla osób z całej Europy, które chcą przystąpić do ligi Ninja Series. W tym roku do ligi przystąpiło już wielu zawodników, którzy mają szansę rywalizować na różnych poziomach trudności. 

Seria zawodów Regionals to także doskonałe miejsce do nawiązania nowych znajomości, wymiany doświadczeń i poznania ludzi o podobnych pasjach. Dlatego już teraz warto zaplanować swój udział w Ninja Series Regionals i zacząć swoją przygodę z Ninja! 

Oprócz nagradzania najlepszych w danych zawodach, prowadzona jest także liga Ninja Series Regionals, która na bieżąco aktualizuje i pokazuje zestawienie wszystkich zawodników Regionalsów w danym sezonie.

Zobacz klasyfikację zawodników Ninja Series Regionals w zakładce TABELE

 

Chciałbyś zorganizować Ninja Series Regionals w Twoim mieście? 
Nic prostszego – napisz do nas!

Ninja Series Regionals organizowane są na terenie całej Polski i niektórych krajów Europy. Za organizację odpowiadają kluby sportowe, w których organizowane są wydarzenia. 

Ninja Series dostarcza aplikację do pomiaru czasu, pomoc marketingową oraz dzieli się doświadczeniem w organizacji eventów Jeżeli chciałbyś dołączyć do projektu Ninja Series Regionals zgłoś się do nas w zakładce Kontakt

WYZWANIE DLA KAŻDEGO.

Zarejestruj się na naszej stronie i zacznij nową sportową przygodę z ligą Ninja Series! Odkryj w sobie sprawność prawdziwego Ninja!

Zarejestruj się
PRZYGOTUJ SIĘ NA EMOCJE.

Tutaj znajdziecie więcej informacji oraz harmonogram najbliższej edycji The Cosmic Adventure!

Terminarz i agenda
SPRAWDŹ SWOJE MOŻLIWOŚCI.

Twoje wyniki są zapisane w naszym systemie. Sprawdź swoją aktualną sytuację w tabeli ligowej.

Tabela wyników