ŚLEDŹ NAS NA:
facebook NinjaSeries
instagram NinjaSeries
YouTube NinjaSeries
Language:

Aktualności

Nowe Koszulki na FINAŁ NINJA SERIES

Pokaż całemu światu, że jesteś prawdziwym Ninja! Z okazji zakończenia Ligi przygotowaliśmy dla Was PREZENT - tak prezentuje się zbroja, którą będą mogli ubrać na siebie zawodnicy oraz kibice Finału Ligi Ninja Series SEASON 2!

Nosząc ją, zyskujesz +100 do mocy na zawodach i +1000 motywacji na każdym treningu:)

Zwieńczenie całorocznej rywalizacji w Lidze odbędzie się 9 grudnia 2023 w Centrum Sportu w Błoniu – właśnie tam najlepsi zawodnicy Ninja staną w szranki o tytuł Zwycięzcy całej Ligi

UWAGA!

1. Pierwsze 100 osób, które zarejestrują się na to wydarzenie otrzymają rushguard ZA DARMO  do pakietu startowego. 

2. Kolejne 50 osób, będzie miało możliwość zamówienia rushguarda podczas procesu rejestracji w SPECJALNEJ cenie 50zł.

3. Pozostali zawodnicy będą mogli zamówić rushguard podczas procesu rejestracji na Finał NINJA SERIES w Błoniu ze 10% zniżką.

 

Jeżeli przy zapisach nie wyświetli się komunikat o możliwości dokupienia rushguarda, oznacza to że jesteś w pierwszej 100 zapisanych zawodników i otrzymujesz go za darmo:)


Cena regularna, dla kibiców zostanie podana niebawem

Precedura wyboru rozmiaru:

WYZWANIE DLA KAŻDEGO.

Rozpocznij ekscytującą podróż w świecie sportu z ligą Ninja Series! Zarejestruj się już dziś, by odkryć i wyzwolić w sobie zwinność i siłę prawdziwego Ninja. Czekają na Ciebie wyzwania, które przetestują Twoje umiejętności na każdym kroku. Nie przegap szansy na sportową przygodę życia!

Zapisy niebawem
PRZYGOTUJ SIĘ NA EMOCJE.

Twoją bramą do świata niezapomnianych wrażeń i ekscytujących wyzwań. Nasza liga gwarantuje nie tylko adrenalinę na najwyższym poziomie, ale także możliwość rozwoju osobistego, zdobywania nowych umiejętności i przekraczania własnych barier.

Wydarzenia
SPRAWDŹ SWOJE MOŻLIWOŚCI.

W Ninja Series każdy krok naprzód jest ważny, a Twoje osiągnięcia są dokładnie rejestrowane w naszym systemie. Teraz możesz łatwo sprawdzić, gdzie aktualnie się znajdujesz w tabeli ligowej, porównać swoje wyniki z innymi uczestnikami i zobaczyć, jakie postępy poczyniłeś

Tabela wyników