ŚLEDŹ NAS NA:
facebook NinjaSeries
instagram NinjaSeries
YouTube NinjaSeries
Language:

O Ninja Series

Ninja Series

WIDOWISKO JAKIEGO JESZCZE ŚWIAT NIE WIDZIAŁ!

Jeśli szukasz najlepszych wydarzeń sportowych zarówno dla początkujących jak i profesjonalnych zawodników Ninja– trafiłeś idealnie! Ninja Series to marka oferująca niesamowite wydarzenia, które przyciągają najlepszych europejskich zawodników, a także fanów z całego świata. Jest to cykl zawodów sportowych, w których uczestnicy muszą pokonać tor składający się z przeróżnych przeszkód. Rozmaite wyzwania fizyczne na wielu płaszczyznach, a wszystko to w mega widowiskowej scenerii gamingowej. Zawodnicy stają się graczem w wyjątkowej grze! 

Zasady są proste

Postaw wszystko na jedną kartę i twórz swoją własną historię!

Jeżeli szukasz wyzwań i jesteś gotów na podróż w świecie zawodów Ninja Series sprawdź aktualną listę wydarzeń. Oprócz głównego wydarzenia jakim jest liga Ninja Series organizujemy zawody o różnym stopniu trudności:

  • Międzyszkolny Turniej Ninja Series dla dzieci 
  • Ninja Series Regionals 
  • Ligę Ninja Series 

Na koncie mamy także organizację dużych międzynarodowych wydarzeń takich jak Ninja World Cup Europe 2023 Dowiedz się więcej w zakładce NASZE WYDARZENIA/EVENTY

WYZWANIE DLA KAŻDEGO.

Zarejestruj się na naszej stronie i zacznij nową sportową przygodę z ligą Ninja Series! Odkryj w sobie sprawność prawdziwego Ninja!

Zarejestruj się
PRZYGOTUJ SIĘ NA EMOCJE.

Tutaj znajdziecie więcej informacji oraz harmonogram najbliższej edycji The Cosmic Adventure!

Terminarz i agenda
SPRAWDŹ SWOJE MOŻLIWOŚCI.

Twoje wyniki są zapisane w naszym systemie. Sprawdź swoją aktualną sytuację w tabeli ligowej.

Tabela wyników