ŚLEDŹ NAS NA:
facebook NinjaSeries
instagram NinjaSeries
YouTube NinjaSeries

Tabele

Miejsce
Imię i nazwisko
Wynik
Wydarzenie
Drużyna / Kategoria
1
Jacek Kotulski
Eliminacje
14
03:16:00
THE COSMIC ADVENTURE
Niezrzeszony
M - 11-12 lat
2
Krystian Kotulski
Eliminacje
14
04:10:00
THE COSMIC ADVENTURE
Niezrzeszony
M - 11-12 lat
3
Franciszek Głowacki
Eliminacje
14
05:18:00
THE COSMIC ADVENTURE
Niezrzeszony
M - 13-14 lat
4
Adam Łapacz
Eliminacje
14
05:52:00
THE COSMIC ADVENTURE
OSPRO Ninja Academy
M - 13-14 lat
5
Juliusz Wojtas
Eliminacje
14
06:32:00
THE COSMIC ADVENTURE
OSPRO Ninja Academy
M - 11-12 lat
6
Agata Gozdek
Eliminacje
14
06:43:00
THE COSMIC ADVENTURE
Niezrzeszony
K - 13-14 lat
7
Przemysław Jańczuk
Eliminacje
13
04:10:00
THE COSMIC ADVENTURE
OSPRO Ninja Team
M - OPEN
8
Michał Grochoła
Eliminacje
13
04:19:00
04:49:00
THE COSMIC ADVENTURE
Latające Borsuki
M - OPEN
9
Kacper Gazurek
Eliminacje
13
05:33:00
THE COSMIC ADVENTURE
OSPRO Ninja Team
M - OPEN
10
Mateusz Strupiński
Eliminacje
13
06:00:00
THE COSMIC ADVENTURE
BF24 NINJA Team
M - OPEN
11
Julia Marzec
Eliminacje
11
05:07:00
THE COSMIC ADVENTURE
Niezrzeszony
K - 11-12 lat
12
Ewa Lelas
Eliminacje
11
05:32:00
THE COSMIC ADVENTURE
OSPRO Ninja Academy
K - 13-14 lat
13
Adam Mielnik
Eliminacje
11
06:43:00
THE COSMIC ADVENTURE
Raciborki OCR
M - 11-12 lat
14
Malwina Bartkowska
Eliminacje
11
06:59:00
THE COSMIC ADVENTURE
Niezrzeszony
K - 13-14 lat
15
Filip Kręgielski
Eliminacje
11
07:00:00
THE COSMIC ADVENTURE
Niezrzeszony
M - 11-12 lat
16
Jarek Jarosz
Eliminacje
10
04:53:00
05:53:00
THE COSMIC ADVENTURE
OSPRO Ninja Team
M - OPEN
17
Aleksander Jarzyna
Eliminacje
10
05:23:00
05:53:00
THE COSMIC ADVENTURE
OSPRO Ninja Team
M - OPEN
18
Paweł Murawski
Eliminacje
10
05:28:00
THE COSMIC ADVENTURE
BIEGUN Ninja Team
M - OPEN
19
Łukasz Sknadaj
Eliminacje
10
05:30:00
THE COSMIC ADVENTURE
Niezrzeszony
M - 11-12 lat
20
Justyna Kozlowska
Eliminacje
10
06:17:00
THE COSMIC ADVENTURE
Niezrzeszony
K - 9-10 lat
21
Tymon Szuflicki
Eliminacje
10
06:26:00
THE COSMIC ADVENTURE
Niezrzeszony
M - 13-14 lat
22
Maksymilian Podbielski
Eliminacje
10
07:00:00
THE COSMIC ADVENTURE
OSPRO Ninja Academy
M - 9-10 lat
23
Iza Miłoś
Eliminacje
10
07:00:00
THE COSMIC ADVENTURE
Niezrzeszony
K - 11-12 lat
24
Pola Fryszkowska
Eliminacje
9
03:50:00
THE COSMIC ADVENTURE
Niezrzeszony
K - 9-10 lat
25
Paulina Paluch
Eliminacje
9
04:36:00
THE COSMIC ADVENTURE
Raciborki OCR
K - 6-8 lat
Partnerzy i sponsorzy
WYZWANIE DLA KAŻDEGO.

Zarejestruj się na naszej stronie i zacznij nową sportową przygodę z ligą Ninja Series! Odkryj w sobie sprawność prawdziwego Ninja!

Zarejestruj się
PRZYGOTUJ SIĘ NA EMOCJE.

Tutaj znajdziecie więcej informacji oraz harmonogram najbliższej edycji The Cosmic Adventure!

Terminarz i agenda
SPRAWDŹ SWOJE MOŻLIWOŚCI.

Twoje wyniki są zapisane w naszym systemie. Sprawdź swoją aktualną sytuację w tabeli ligowej.

Tabela wyników