ŚLEDŹ NAS NA:
facebook NinjaSeries
instagram NinjaSeries
YouTube NinjaSeries
Language:

Aktualności

Wywiady z zawodnikami Ninja Series

Zobaczcie wywiady z zawodnikami Ninja Series, które mogliście oglądać podczas streamingu wydarzenia.

Jeżeli jesteście ciekawi, co mają do powiedzenia zawodnicy przed lub tuż po starcie, to zapraszamy na nasz kanał na YouTube - https://www.youtube.com/channel/UCDz5fGYGIpnV53ZlVk6TZNQ

Znajdziecie tam wywiady m.in z: Przemysławem Jańczukiem - rekordzistą Polski OCR100 i liderem ligi Ninja Series, Robertem Bandoszem - Last Man Standing Ninja Warrior Polska 2, Ninja Witcherem - wielokrotnym uczestnikiem Ninja Warrior, Los Milos - rodziną, która wspólnie lata po przeszkodach, czy Julką Maciuszek - półfinalistką Ninja Warrior Polska.

WYZWANIE DLA KAŻDEGO.

Rozpocznij ekscytującą podróż w świecie sportu z ligą Ninja Series! Zarejestruj się już dziś, by odkryć i wyzwolić w sobie zwinność i siłę prawdziwego Ninja. Czekają na Ciebie wyzwania, które przetestują Twoje umiejętności na każdym kroku. Nie przegap szansy na sportową przygodę życia!

Zapisy niebawem
PRZYGOTUJ SIĘ NA EMOCJE.

Twoją bramą do świata niezapomnianych wrażeń i ekscytujących wyzwań. Nasza liga gwarantuje nie tylko adrenalinę na najwyższym poziomie, ale także możliwość rozwoju osobistego, zdobywania nowych umiejętności i przekraczania własnych barier.

Wydarzenia
SPRAWDŹ SWOJE MOŻLIWOŚCI.

W Ninja Series każdy krok naprzód jest ważny, a Twoje osiągnięcia są dokładnie rejestrowane w naszym systemie. Teraz możesz łatwo sprawdzić, gdzie aktualnie się znajdujesz w tabeli ligowej, porównać swoje wyniki z innymi uczestnikami i zobaczyć, jakie postępy poczyniłeś

Tabela wyników