ŚLEDŹ NAS NA:
facebook NinjaSeries
instagram NinjaSeries
YouTube NinjaSeries
Language:

Aktualności

Nowe Koszulki na FINAŁ NINJA SERIES

Pokaż całemu światu, że jesteś prawdziwym Ninja! Z okazji zakończenia Ligi przygotowaliśmy dla Was PREZENT - tak prezentuje się zbroja, którą będą mogli ubrać na siebie zawodnicy oraz kibice Finału Ligi Ninja Series SEASON 2!

Czytaj więcej
Wywiady z zawodnikami Ninja Series

Zobaczcie wywiady z zawodnikami Ninja Series, które mogliście oglądać podczas streamingu wydarzenia.

Czytaj więcej
Ninja Series - Full Speed - zadaszenie

Ninja Series - Full Speed - zadaszenie przeszkód

Czytaj więcej
WYZWANIE DLA KAŻDEGO.

Rozpocznij ekscytującą podróż w świecie sportu z ligą Ninja Series! Zarejestruj się już dziś, by odkryć i wyzwolić w sobie zwinność i siłę prawdziwego Ninja. Czekają na Ciebie wyzwania, które przetestują Twoje umiejętności na każdym kroku. Nie przegap szansy na sportową przygodę życia!

Zapisy niebawem
PRZYGOTUJ SIĘ NA EMOCJE.

Twoją bramą do świata niezapomnianych wrażeń i ekscytujących wyzwań. Nasza liga gwarantuje nie tylko adrenalinę na najwyższym poziomie, ale także możliwość rozwoju osobistego, zdobywania nowych umiejętności i przekraczania własnych barier.

Wydarzenia
SPRAWDŹ SWOJE MOŻLIWOŚCI.

W Ninja Series każdy krok naprzód jest ważny, a Twoje osiągnięcia są dokładnie rejestrowane w naszym systemie. Teraz możesz łatwo sprawdzić, gdzie aktualnie się znajdujesz w tabeli ligowej, porównać swoje wyniki z innymi uczestnikami i zobaczyć, jakie postępy poczyniłeś

Tabela wyników