ŚLEDŹ NAS NA:
facebook NinjaSeries
instagram NinjaSeries
YouTube NinjaSeries
Language:
Fuksiarz

Fuksiarz.pl to legalny polski bukmacher, który od 2021 roku oferuje zawieranie zakładów wzajemnych. Fuksiarz ceniony jest za bardzo atrakcyjną ofertę dla nowych graczy. Mogą oni skorzystać z zakładu bez ryzyka oraz odebrać freebet w nowoczesnej aplikacji. Bukmacher proponuje też wiele funkcji, które uatrakcyjniają rozgrywkę.

U bukmachera można znaleźć zakłady na ponad 20 różnych dyscyplin sportowych, w tym Ligę Ninja Series! Swoje konto w Fuksiarz.pl zarejestrujesz w mniej niż minutę. Emocje bez końca na wyciągnięcie ręki!

Strona FUKSIARZ
OSPRO

Obstacle Sports Pro to centrum treningowe oraz kompleks multisportowy, obejmujący halę oraz plac zewnętrzny, specjalizujący się w biegach przeszkodowych OCR (Obstacle Course Racing) oraz Ninja. W ofercie znajdują się różnorodne zajęcia, treningi i możliwość dołączenia do drużyn sportowych, które gwarantują stały rozwój i doskonalenie umiejętności w sportach przeszkodowych. 

OSPRO wyróżnia imponująca ilość przeszkód oraz konstrukcji, inspirowanych zarówno biegami Ninja, jak i biegami z przeszkodami, aby sprostać oczekiwaniom zarówno początkujących, jak i zaawansowanych sportowców. 

Obstacle Sports Pro zajmuje się także projektowaniem i tworzeniem innowacyjnych konstrukcji przeszkodowych oraz organizacją najbardziej prestiżowej ligi Ninja w Europie – Ligi Ninja Series, której jest pomysłodawcą.

Strona Ospro
Centrum Sportu w Błoniu

Centrum Sportu i Rekreacji w Błoniu, jego misją jest upowszechnianie kultury fizycznej i sportu, a także zaspokajanie potrzeb w zakresie sportu i rekreacji poprzez udostępnienie bazy sportowej i rekreacyjnej dla potrzeb lokalnej społeczności jak również klientów/gości spoza Gminy Błonie. 

Centrum Sportu i Rekreacji w Błoniu funkcjonuje na podstawie uchwały nr XXIII/215/16 Rady Miejskiej w Błoniu z dnia 7 listopada 2016 r. w sprawie utworzenia jednostki organizacyjnej. W skład obiektów administrowanych przez Centrum Sportu i Rekreacji wchodzi 6 kompleksów sportowych.

Strona Centrum w Błoniu
Centrum Sportu i Rekreacji w Świeciu
Zielona Góra

Nazwa Zielona Góra doskonale odzwierciedla charakter miasta, wzniesionego na paśmie zalesionych wzgórz. Miasto jest czyste i pełne zieleni, a w jego obrębie znajduje się aż 81 pomników przyrody. Podczas odbywającego się tu każdej jesieni od 1852 r. festiwalu Winobranie odżywają tradycje miasta związane z uprawą winorośli oraz produkcją wina. 

Dziś Zielona Góra jest ważnym ośrodkiem przemysłowym, sportowym, naukowym i kulturalnym.

Strona Urzędu Miasta
WYZWANIE DLA KAŻDEGO.

Rozpocznij ekscytującą podróż w świecie sportu z ligą Ninja Series! Zarejestruj się już dziś, by odkryć i wyzwolić w sobie zwinność i siłę prawdziwego Ninja. Czekają na Ciebie wyzwania, które przetestują Twoje umiejętności na każdym kroku. Nie przegap szansy na sportową przygodę życia!

Zapisy niebawem
PRZYGOTUJ SIĘ NA EMOCJE.

Twoją bramą do świata niezapomnianych wrażeń i ekscytujących wyzwań. Nasza liga gwarantuje nie tylko adrenalinę na najwyższym poziomie, ale także możliwość rozwoju osobistego, zdobywania nowych umiejętności i przekraczania własnych barier.

Wydarzenia
SPRAWDŹ SWOJE MOŻLIWOŚCI.

W Ninja Series każdy krok naprzód jest ważny, a Twoje osiągnięcia są dokładnie rejestrowane w naszym systemie. Teraz możesz łatwo sprawdzić, gdzie aktualnie się znajdujesz w tabeli ligowej, porównać swoje wyniki z innymi uczestnikami i zobaczyć, jakie postępy poczyniłeś

Tabela wyników