ŚLEDŹ NAS NA:
facebook NinjaSeries
instagram NinjaSeries
YouTube NinjaSeries
Language:
Fuksiarz

Fuksiarz.pl to legalny polski bukmacher, który od 2021 roku oferuje zawieranie zakładów wzajemnych. Fuksiarz ceniony jest za bardzo atrakcyjną ofertę dla nowych graczy. Mogą oni skorzystać z zakładu bez ryzyka oraz odebrać freebet w nowoczesnej aplikacji. Bukmacher proponuje też wiele funkcji, które uatrakcyjniają rozgrywkę.

U bukmachera można znaleźć zakłady na ponad 20 różnych dyscyplin sportowych, w tym Ligę Ninja Series! Swoje konto w Fuksiarz.pl zarejestrujesz w mniej niż minutę. Emocje bez końca na wyciągnięcie ręki!

Strona FUKSIARZ
OSPRO

Obstacle Sports Pro to centrum treningowe oraz kompleks multisportowy, obejmujący halę oraz plac zewnętrzny, specjalizujący się w biegach przeszkodowych OCR (Obstacle Course Racing) oraz Ninja. W ofercie znajdują się różnorodne zajęcia, treningi i możliwość dołączenia do drużyn sportowych, które gwarantują stały rozwój i doskonalenie umiejętności w sportach przeszkodowych. 

OSPRO wyróżnia imponująca ilość przeszkód oraz konstrukcji, inspirowanych zarówno biegami Ninja, jak i biegami z przeszkodami, aby sprostać oczekiwaniom zarówno początkujących, jak i zaawansowanych sportowców. 

Obstacle Sports Pro zajmuje się także projektowaniem i tworzeniem innowacyjnych konstrukcji przeszkodowych oraz organizacją najbardziej prestiżowej ligi Ninja w Europie – Ligi Ninja Series, której jest pomysłodawcą.

Strona Ospro
Centrum Sportu w Błoniu

Centrum Sportu i Rekreacji w Błoniu, jego misją jest upowszechnianie kultury fizycznej i sportu, a także zaspokajanie potrzeb w zakresie sportu i rekreacji poprzez udostępnienie bazy sportowej i rekreacyjnej dla potrzeb lokalnej społeczności jak również klientów/gości spoza Gminy Błonie. 

Centrum Sportu i Rekreacji w Błoniu funkcjonuje na podstawie uchwały nr XXIII/215/16 Rady Miejskiej w Błoniu z dnia 7 listopada 2016 r. w sprawie utworzenia jednostki organizacyjnej. W skład obiektów administrowanych przez Centrum Sportu i Rekreacji wchodzi 6 kompleksów sportowych.

Strona Centrum w Błoniu
Centrum Sportu i Rekreacji w Świeciu
Zielona Góra

Nazwa Zielona Góra doskonale odzwierciedla charakter miasta, wzniesionego na paśmie zalesionych wzgórz. Miasto jest czyste i pełne zieleni, a w jego obrębie znajduje się aż 81 pomników przyrody. Podczas odbywającego się tu każdej jesieni od 1852 r. festiwalu Winobranie odżywają tradycje miasta związane z uprawą winorośli oraz produkcją wina. 

Dziś Zielona Góra jest ważnym ośrodkiem przemysłowym, sportowym, naukowym i kulturalnym.

Strona Urzędu Miasta
Nasze ligi
WYZWANIE DLA KAŻDEGO.

Zarejestruj się na naszej stronie i zacznij nową sportową przygodę z ligą Ninja Series! Odkryj w sobie sprawność prawdziwego Ninja!

Zarejestruj się
PRZYGOTUJ SIĘ NA EMOCJE.

Tutaj znajdziecie więcej informacji oraz harmonogram najbliższej edycji The Cosmic Adventure!

Terminarz i agenda
SPRAWDŹ SWOJE MOŻLIWOŚCI.

Twoje wyniki są zapisane w naszym systemie. Sprawdź swoją aktualną sytuację w tabeli ligowej.

Tabela wyników